Integrace a zavedení G Suite

"Vše, co potřebujete ke své práci, pohromadě v jednom balíčku, který lze bez jakýchkoli problémů používat na počítači, telefonu i tabletu."

Naším posláním je zavádět efektivní řešení a nástroje, které posouvají podnikání našich klientů. G SUITE patří mezi ta řešení, které nás svou užitečností ohromili a stejnou zkušenost se snažíme předat i dále.


  • Odprezentujeme a ukážeme veškeré možnosti na praktických příkladech.
  • Pomůžeme vše implementovat a nastavit dle potřeb a přání.
  • Zaškolíme všechny uživatele a poskytneme praktické příklady užitečné přímo pro potřeby klienta.
  • Udržíme rozvoj a asistenci dle potřeb v průběhu využívání G SUITE

Proč G SUITE ?

G Suite

G SUITE od společnosti Google představuje balík velmi užitečných kancelářských aplikací užitečných pro malé až velké firmy. G SUITE dokáže zcela nahradit běžné kancelářské aplikace jako je Windows Office a dokonce lépe vyniknout díky velmi snadnému prostředí.

Mimo jiné G SUITE přichází s pokročilými možnostmi sdílení umožňujícími velmi efektivní a jednoduchou spolupráci. Firmám se otevírají zcela nové možnosti, které byly dosud možné jen při úzké spolupráci s IT pracovníky.

Každodenní funkce, jako je email, tabulky, dokumenty, prezentace, vnitropodniková komunikace, kalendáře, webová prezentace apod., umožňují dohromady užitečnou sadu nástrojů, které výrazně šetří čas všem uživatelům. Zejména jednoduchost sdílené spolupráce umožňuje mnohem efektivnější práci v týmu. Nechybí ani jednoduchá správa nad všemi uživateli s širokými možnostmi nastavení a tržiště s aplikacemi třetích stran, které otevírá neomezené možnosti nástrojů.

Více informací najdete přímo na stránkách G SUITE.