Weby, Aplikace a Inovace pro Váš business 

Naše služby

Nabízíme komplexní know-how v online segmentu. 

Jsme nejen dodavatelé webových prezentací a aplikací. Základem naší práce je orientace na skutečné výsledky, které vyžadují patřičnou přípravu, získání uživatelů a aktivní podporu. 

Návrh

Umíme analyticky pracovat s daty a aktivně se podílíme na pochopení potřeb klienta. Cílem je sestavení zadání a interaktivního prototypu.

Vývoj

Naší silnou stránkou je spojení komplexního přístupu s agilními metodami vývoje. Vytváříme weby, online aplikace, intranety, mobilní aplikace, ...

Projektové řízení

Věříme, že kvalitní řízení projektu a fungující komunikace jsou zárukou vysoké efektivity, která vede k požadovaným výsledkům. 

Online marketing

Víme, že dodání aplikace / webu k úspěchu nestačí. U všech projektů od počátku uvažujeme i nad tím, jak naplnit dlouhodobé cíle klienta.

Design

Design pro nás není jen vzhled, ale i použitelnost a zážitek pro uživatele. Design je pro nás forma, jak efektivně provést k požadovanému výsledku. 

SEO strategie

Optimalizace pro vyhledávače je standardní součástí našich služeb. Aktivně se podílíme na budování celkové strategie (technické a především i obsahové).

Zajímají Vás naše služby? Neváhejte nás kontaktovat.

O nás

Jsme tým zkušených a pracovitých lidí, kteří do nedávna pracovali ve velkých IT společnostech pro klienty jako je např. ŠKODA AUTO, PORSCHE, VOLKSWAGEN, INTERSPORT, K&H, ALLIANZ, VWFS, AUDI a další.

Rozhodli jsme se pro změnu a zavázali se, že budeme naše služby poskytovat efektivněji, dostupněji a ne méně kvalitně.

V současnosti se také podílíme na vývoji několika samostatných inovativních projektů a startupů.

Nad prací přemýšlíme s nadhledem a přesahem. Naším cílem není jen dodat požadované "IT". Od počátku pracujeme s cílem dosažení reálných výsledků v businessu našich klientů.

Rádi byste o nás zjistili více? Neváhejte nás kontaktovat.